BÖLCSESSÉGEK - SZÓLÁSOK
2023-04-14 21:45:17
velemenyezd: Stájer Nagydíj - Hamilton rajt-cél győzelmet aratott

A 35 éves pilótának ez volt az idei első és pályafutása 85. futamgyőzelme.
Hamilton mögött csapattársa, az egy héttel ezelőtti Osztrák Nagydíjon győztes finn Valtteri Bottas végzett a második, míg Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a harmadik helyen.
A rajtnál Hamilton magabiztosan tartotta meg a vezető pozíciót, mögötte Verstappen és Carlos Sainz (McLar
2020-07-12 17:02:07
velemenyezd: Terebessy L. Föld kiállítása a Műcsarnokban

Terebessy L. Föld kiállítása az eredeti tervek szerint áprilisban, a Föld napja előestéjén nyílt volna meg, de a koronavírus-járvány miatt el kellett halasztani - idézi fel a Műcsarnok által az MTI-hez kedden eljuttatott közlemény.
Mint a szervezők kiemelik: időközben, a világszerte kialakult helyzetben különös aktualitást kapott ez az anyag: az alkotónak - aki negyedszá
2020-07-07 16:21:51
velemenyezd: A P. Mobil két turnét futtat tavasszal

"Több mint száz jó számot írtunk az elmúlt évtizedekben, ezek közül válogatunk azokon a helyszíneken, ahol az Aranylakodalommal tavaly már jártunk, de visszahívtak bennünket. A legközelebbi koncertünk március 7-én a vajdasági Topolyán lesz, legutóbb akkor jártunk arra, amikor még létezett Jugoszlávia" - mondta Schuster Lóránt, a P. Mobil vezetője az M1 aktuális csatorna hétfő
2020-03-02 10:41:15
velemenyezd: Abu-Dzabi Nagydíj - Hamilton nyerte az idényzáró futamot

A 34 éves pilótának ez volt az idei 11., egyben pályafutása 84. futamgyőzelme, melyet F1-es karrierje 250. nagydíján aratott.Hamilton mögött Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője ért célba másodikként, míg a dobogó alsó fokára Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája állhatott fel.
A motorcsere miatt az utolsó rajtkockából startoló finn Valtteri Bottas (Merce
2019-12-01 16:21:48
velemenyezd: Brazil Nagydíj - Verstappen nyert, Gasly a második

A 22 éves Verstappennek ez az idei harmadik, egyben pályafutása nyolcadik futamgyőzelme.
A második helyen Pierre Gasly, a Red Bull fiókcsapatának, a Toro Rossónak a francia pilótája ért célba, neki ez az első dobogós helyezése az F1-ben.
Harmadikként az immár hatszoros világbajnok brit Lewis Hamiltont (Mercedes) intették le, ám egy ütközés miatt az ő helyezése veszé
2019-11-17 20:32:56
velemenyezd: Mexikói Nagydíj - Hamilton győzött, de még nem világbajnok

A 34 éves versenyzőnek ez az idei tizedik, egyben pályafutása 83. futamgyőzelme, Mexikóvárosban 2016 után másodszor diadalmaskodott.
Hamilton mögött a négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája végzett másodikként, míg a dobogó alsó fokára Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője állhatott fel.
Hamilton előnye három futammal a vb vége előtt
2019-10-27 22:12:32
velemenyezd: Japán Nagydíj - Bottas győzött Szuzukában, világbajnok a Mercedes

A 30 éves versenyzőnek ez az idei harmadik, pályafutása hatodik futamgyőzelme, Szuzukában pedig ez az első sikere.
A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája ért célba másodikként, míg a harmadik helyen a másik Mercedesszel az ötszörös vb-győztes, címvédő brit Lewis Hamilton végzett.
A rajtnál a harmadik kockából induló Bottas gyakorlatilag
2019-10-13 09:31:08
velemenyezd: Szingapúri Nagydíj - A harmadik szabadedzésen Leclerc volt a leggyorsabb

Szingapúrban így mindhárom szabadedzést más istálló pilótái nyerték: pénteken előbb a holland Max Verstappen (Red Bull), majd a brit Lewis Hamilton (Mercedes) bizonyult a legjobbnak.
A szombati edzésen Leclerc mögött az ötszörös világbajnok, címvédő és az összetettben jelenleg is az élen álló Hamilton zárt, míg a harmadik az elmúlt versenyeken sokat kritizált német Sebas
2019-09-21 13:32:07
velemenyezd: Olasz Nagydíj - Leclerc kilenc év után vitte sikerre a Ferrarit Monzában

A 21 éves versenyzőnek ez pályafutása második futamgyőzelme, múlt vasárnap a Belga Nagydíjon ünnepelte karrierje első sikerét. Monzában legutóbb kilenc évvel ezelőtt, a kétszeres vb-győztes spanyol Fernando Alonsóval a volánnál aratott sikert a Ferrari.
Leclerc mögött vasárnap a finn Valtteri Bottas (Mercedes) végzett a második, a címvédő és ötszörös világbajnok brit Lew
2019-09-08 16:51:48
velemenyezd: Belga Nagydíj - Leclerc pályafutása első sikerét aratta

A 21 éves versenyző a pole pozícióból indulva ért célba elsőként, mögötte az ötszörös világbajnok, címvédő és az összetettben is az élen álló brit Lewis Hamilton (Mercedes) lett a második, míg a finn Valtteri Bottas (Mercedes) a harmadik.
A Ferrari csapatnak ebben az idényben ez volt az első futamgyőzelme, az olasz istálló a tavaly októberi Egyesült Államok Nagydíja óta
2019-09-01 17:01:50
velemenyezd: Negyven helyszínen közel 400 programot kínál idén A Futball Éjszakáját

Az esemény csütörtöki sajtótájékoztatóján Nemcsák Károly, a szervezőbizottság elnöke, a színészválogatott csapatkapitánya azt mondta, a rendezvény alapvető célja, hogy megmutassák, milyen gyönyörű sportág a labdarúgás, hogy egy kicsit betekintést nyújtsanak a futball kulisszái mögé, és hogy a gyerekeket elmozdítsák az x-boxuk, vagy a telefonjuk mellől, és rászoktassák őket a
2019-08-29 14:52:22
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Stájer Nagydíj, Terebessy, Abu-Dzabi Nagydíj, Brazil Nagydíj, Mexikói Nagydíj, Japán Nagydíj, Szingapúri Nagydíj, Olasz Nagydíj, Ferrarit Monzában, Belga Nagydíj, Futball Éjszakáját, Osztrák Nagydíjon, Valtteri Bottas, Carlos Sainz, Schuster Lóránt, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Toro Rossónak, Lewis Hamiltont, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Belga Nagydíjon, Fernando Alonsóval, Egyesült Államok Nagydíja, Nemcsák Károly, idényzáró futamot,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,